flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ

Соснівського районного суду м.Черкаси

10.06.2020р. № 59 з

 

 

ІНСТРУКЦІЯ

про порядок відшкодування фактичних витрат
на копіювання або друк документів,
які надаються запитувачам інформації

  1. Ця Інструкція відповідно до статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» (далі - Закон) та постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 (у редакції постанови КМУ від 15.01.2020 №4) «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» визначає порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів обсягом більше як 10 сторінок (починаючи з 11 сторінки), які надаються запитувачам інформації Соснівським районним судом м.Черкаси (далі - судом).
  2. Виконавець запиту на інформацію, який готує інформацію на запит, у разі необхідності здійснення копіювання або друку документів, сканування за запитом на інформацію обсягом більш як 10 сторінок, упродовж одного робочого дня з дати отримання запиту подає службову записку відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Територіального управління про обсяг запитуваної інформації на виписку рахунку для здійснення оплати витрат запитувачем інформації.
  3. Відділ планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Територіального управління на підставі отриманої заявки здійснює розрахунок фактичних витрат за складовими (додаток 1), оформляє рахунок за формою (додаток 2) та упродовж одного робочого дня, а у разі продовження строку на надання інформації протягом двох робочих днів, передає його виконавцю запиту на інформацію Соснівського районного суду м.Черкаси для подальшого надання його запитувачу інформації.
  4. Сума відшкодування фактичних витрат має здійснюватися в межах граничних норм витрат на копіювання або друк документів, або сканування, що надаються за запитом на інформацію, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року N 740 (у редакції постанови КМУ від 15.01.2020 №4).
  5. Оплата рахунку на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, або сканування, що надаються за запитами на інформацію, здійснюється через установи банків чи відділення зв’язку за реквізитами, зазначеними в рахунку (додаток 2).
  6. Після надходження коштів на рахунок Територіального управління від запитувача інформації, відділ планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності Територіального управління повідомляє службовою запискою виконавця запиту на інформацію з зазначенням дати надходження коштів на рахунок Територіального управління.
  7. Виконавець запитуваної інформації не пізніше двох робочих днів з дня отримання повідомлення від відділу планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності надає копії необхідних документів запитувачу інформації.
  8. Інформація надається запитувачу у строки визначені законодавством про доступ до публічної інформації.
  9. Відповідь на запит на інформацію обсягом більше як 10 сторінок (починаючи з 11 сторінки) не надається у разі відмови запитувача від оплати витрат, пов’язаних із наданням такої відповіді.

Відмовою вважається ненадходження протягом 20 днів від дати направлення запитувачу інформації рахунку (додаток 2) коштів на реєстраційний рахунок Територіального управління, про що відділ планово-фінансової діяльності, бухгалтерського обліку та звітності повідомляє службовою запискою виконавця запиту.

 

 

Керівник апарату Соснівського районного суду м.Черкаси                                                                                         Н.І.Ніколаєнко