flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Чоловіка, який зірвав золоті ланцюжки з жінки на вулиці Самійла Кішки у Черкасах, взято під варту

17 липня 2019, 14:59

17 липня 2019 року слідчий суддя Соснівського районного суду м. Черкаси застосував відносно підозрюваного у вчиненні відкритого викрадення чужого майна (грабежу), вчиненого повторно (частина 2 статті 186 Кримінального кодексу України) запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Слідчий у клопотанні зазначив, що 15 липня 31-річний місцевий житель, знаходячись поблизу ЗОШ № 2 у місті Черкаси по вулиці Самійла Кішки, наблизився посеред вулиці до жінки та шляхом ривка зірвав рукою із її шиї два золоті ланцюжки. Після вчиненого підозрюваний з викраденим з місця вчинення злочину зник в невідомому напрямку, чим завдав потерпілій матеріальної шкоди на загальну суму понад 10 тисяч гривень.

Згодом, того ж дня, чоловіка затримали працівники поліції, а наступного дня повідомили йому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України.

Також, при застосуванні запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, слідчим суддею, відповідно до пункту другого частини п’ятої  статті 182 Кримінально-процесуального кодексу України, було визначено розмір застави щодо особи, підозрюваної у вчиненні тяжкого злочину, в сумі 160 560 гривень, у разі внесення якої на підозрюваного покладається виконання ряду обов’язків.

 Вказана ухвала слідчого судді підлягає до негайного виконання та може бути оскаржена протягом п’яти днів до апеляційного суду.

За повідомленням прес-служби суду